Ніхто не підозрював куди пропав Шойгу: Аваков підтвердив, що у вищого військового керівництва РФ почались проблеми зі здоров’ям

У Росії на тлі провалу війни з Україною почались проблеми зі здоров’ям у міністра оборони Сергія Шойгу та голови ГУ Генштабу Ігоря Костюкова.

Інформацію про раптову “хворобу” міністра оборони РФ Сергія Шойгу підтвердив колишній глава МВС України Арсен Аваков. Про це він повідомив у Telegram 25 березня, уточнивши, що отримав “інсайд” з Росії.

За даними колишнього міністра, проблеми виникли не лише у Шойгу, а й у начальника Головного управління Генштабу ЗС РФ Ігоря Костюкова.

“Є інформація про різке погіршення стану здоров’я… Примітний факт, що симптоми нездужання в обох абсолютно однакові: печіння в області серця, утруднене дихання. У Шойгу була втрата свідомості”, – повідомив Аваков.

Раніше повідомлялось, що Шойгу з 11 березня не з’являвся на публіці. Кремль екстрено спробував зам’яти цей скандал. Так, 24 березня було випущено новину про онлайн-засідання президента Володимира Путіна, на якому нібито був присутній міністр оборони. Проте, на думку експертів, це відео із Шойгу було нарізкою кадрів із попередніх засідань.

Важливо, що зникнення Шойгу сталося на тлі провалу “маленької переможної війни”, яку Кремль розв’язав проти України. Вона виявилася не маленькою і не переможною. Бліцкриг повністю провалився. Російська армія в Україні зазнає катастрофічних втрат, яких не знала з часів закінчення Другої світової війни. І при цьому за місяць бойових дій ЗС РФ не вдалося взяти під свій контроль жодного великого українського міста.