Ніхто цього не помітив: “В кадр вічно щось непотрібне залізе. Не таланить Зеленському з візуалізацєю..”, – Чорновіл

Відомий український політик Тарас Чорновіл зауважив дивну тенденцію при відвідуванні Президентом України бійців на фронті, про що написав на своїй сторінкі у фейсбук:

“Не таланить Зеленському з візуалізацією. Весь час зелена ОПа норовить показати, як він “мужньо й самовіддано” перебуває безпосередньо на лінії вогню разом з нашими військовими. А в кадр вічно щось непотрібне залізе.

В Авдіївці – бруси й вид на Коксохім, які достатньо далеко від фронту. Якогось разу мордороби не помітили під час фотосесії ніби за сотню метрів від ворожих позицій дитинку в трусиках і маєчці в кадрі, в іншому випадку якийсь геть мирний реманент за спиною затесався із глибокого тилового застосунку.

Колись дійсно витворили “героїчне” фото в окопі й навіть підписали: “За 80 метрів від ворога”. А фотограф потім опублікував необрізану знимку, де поряд над траншеєю стоїть на повний ріст солдат без каски.

Так і цього разу. Окрім ганебних фотосесій в Києві, де до Стіни пам’яті ні ветеранів, ні військовослужбовців не підпустили й воно стояло саме самісіньке, та на Хортиці, де під кожним деревом поліцаїв поховали й навіть стріли відібрали в учасників змагання лучників, вирішили зваяти щось мужнє.

Знову завезли Зеленського на саму “лінію вогню”. Щоб якісь дітки дорогою в школу не зіпсували картинку, вийшли на світанку. Але й тут карма підгадила. Та ще й інструментом зробила найріднішу людину. Ні, не Лєнку, Єрмака. Ну, не любить він у касці ходити, особливо, коли до фронту три дні полем, два дні лісом. Зняв захисний убір, чого точно ніхто б собі не дозволив безпосередньо поблизу справжньої небезпеки. А цієї миті фотограф якраз класний кадр намітив – усі такі стривожено-зосереджені… А за ними Єрмак плешиною світить. І заретушувати нехлюї забули…”

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.