Нові червоні лінії: у Кремлі заявили, у якому разі нападуть на Україну

Росія має намір провести нові червоні лінії щодо військово-політичного блоку, заявили в Кремлі.

У Кремлі заявили, що Російська Федерація нападе на Україну в тому випадку, якщо вона приєднається до Північноатлантичного Альянсу (НАТО), заявив радник Кремля, голова правління Ради із закордонних справ Росії Федір Лук’янов. Про це у середу, 24 листопада, повідомляє видання Telegraf.

У повідомленні наголошується, що це зрозуміле пояснення того, чому Росія “займається збільшенням своєї військової присутності на кордонах з Україною”.

При цьому радник Кремля попередив про новий конфлікт, який виникне за умови розширення НАТО на схід. “Росії доведеться змінити систему та провести нові червоні лінії”, – сказав Лук’янов.

Нагадаємо, посольство США в Україні попередило американських громадян про незвичайну військову активність Росії біля кордонів України.

Глава вітчизняного МЗС Дмитро Кулеба заявив, що загроза повномасштабного військового вторгнення в Україну з боку Росії справді існує, але Київ проводить необхідну роботу для того, щоб такий сценарій не був зреалізований.

У розслідуванні Conflict Intelligence Team (CIT), яке було опубліковано 24 листопада, сказано, що Росія звозить до кордону України війська та техніку «у кількості, що насторожує». Експерти вважають, що Росія може напасти на Україну не раніше 2022 року.