Очі на чоло вилізли! У Грузії туристка з росії замовила каву – замовлення їй принесли у стаканчику оформленому у синьо-жовтому кольорах та з відомою фразою

Блогерка з Росії поскаржилася, що в Грузії їй видали каву в синьо-жовтому стаканчику. На картоні було надруковано «Русский военный корабль, иди …», російською мовою без цензури.

Туристка зізналася, що відчула себе ніяково, але згодом почала переконувати підписників, що подібні жести підтримки Україні – «показуха». Відповідна Instagram-stories з’явилася на її сторінці, передає Вголос.

За словами росіянки, паперовий стаканчик для неї обирали не спеціально, а взяли одну з багатьох, які кав’ярня вирішила видавати відвідувачам в знак підтримки українського народу.

Я беру каву з собою і мені дають її в такому стаканчику. Стаканчики на виніс всі однакові”, – написала блогерка.

З її слів, антиросійський напис викликав відчуття сум’яття та невдоволення. Ймовірно, туристка з Росії не очікувала побачити засудження кривавої політики своєї країни в Грузії.

Перше відчуття – ніяковіння. Господи, ну що за дурня. Друга – бариста не обирала стаканчик спеціально для мене. Які роздрукували – такі і дала”, – написала росіянка.