Опір буде жорсткий! Одна з країн Європи заявила про готовність до війни з росією

Головнокомандувач збройних сил Фінляндії генерал Тімо Ківінен заявив, що армія його країни готова чинити жорсткий опір росії, якщо та вирішить напасти. За його словами, Фінляндія має значний військовий арсенал, а її військові — високу мотивацію.

Головнокомандувач заявив, що Фінляндія десятиліттями підтримувала готовність до війни саме того типу, що відбувається зараз в Україні, — з масованим використанням вогневої потужності, бронетехніки, а також повітряних сил.

“Ми планомірно розвивали нашу військову оборону саме для того виду бойових дій, який ведеться там (в Україні – ред), із масованим застосуванням вогневої потужності, бронетехніки, а також авіації”, – заявив Ківінен.

За словами головнокомандувача, Фінляндія накопичила значний арсенал, але, окрім військової техніки, вирішальним фактором є те, що фінські бійці будуть мотивовані боротися.

«Україна виявилася надто жорстким шматком, щоб росія змогла його пережувати. Фінляндія буде такою ж», — наголосив Ківінен, передає Громадське.

Він також додав, що вступ Фінляндії до НАТО буде стримуванням від агресії проти неї, але й тоді основна відповідальність за оборону країни все одно буде на Фінляндії.

Нагадаємо, у НАТО заявляли, що не бачать, щоб наразі існували ризики військової агресії росії проти Швеції та Фінляндії у зв’язку із поданням цими країнами заявок на приєднання до Альянсу.