Ось, що може зменшити ракетні обстріли до 70%: Авіаексперт назвав зброю, яка захистить наші міста від терористичних актів росіян

Українські військові потребують авіації, аби захистити наші міста від терористичних актів росіян та влучання ворожих ракет. Літаки допоможуть Україні не лише захиститися від окупантів, а й завдавати ударів у відповідь.

Хоч, за даними української розвідки, росія й витратила половину запасів високоточних ракет, вони все ще є, а отже необхідно завадити їм вбивати мирних українців. Про це розказав авіаексперт Валерій Романенко, передає 24 канал.

“Ви бачите, як зараз росіяни кошмарять наші міста. Вони просто тероризують всі міста без виключення. Можуть вдарити і по Харкову, який поряд з лінією фронту, і по Вінниці, яка за багато сотень кілометрів,” – констатував він.

Найкращим засобом для боротьби з ворожими крилатими ракетами експерт назвав літаки-винищувачі. А якби Україна отримала від союзників ще й літаючі радари, наші захисники могли б довести відсоток збитих крилатих ракет до 60 – 70%.

З їхньою допомогою, військові могли б визначити точку входу ракети на нашу територію, прослідкувати траєкторію та навести на неї винищувачі.

Крім того, авіація безумовно суттєво підтримала б контрнаступ ЗСУ та допомогла звільнити тимчасово окуповані території, до прикладу, Херсонщини.