Пам’ятаєте ми говорили, що оркам готується “сюрприз”?! Так от, щойно ЗСУ дали тялга ворогу і затягнули його в пастку

ЗСУ зробили із Сєверодонецька пастку для окупаційної армії Росії, підтвердив Руслан Левієв.

Місто Сєверодонецьк, яке так прагнула захопити російська армія, стало для неї пасткою. Задумка українського командування, мабуть, спрацювала.

Ситуацію прокоментував в ефірі “Популярної політики” військовий експерт та голова ресурсу Cоnflict Intelligent Teаm (CIT) Руслан Левієв.

Маневр ЗСУ полягав у тому, щоб запустити до Сєвєродонецька більше російських окупантів, а потім атакувати їх.

“Для російської армії міські бої – це надважке завдання, тому що для цього потрібно багато підготовленої піхоти, якої у ЗС РФ просто немає. а на бронетехніці в міських умовах воювати важко. Коли зав’язуються міські бої, перевага Росії у техніці нівелюється”, – пояснив. глава CIT.

Він зазначив, що загалом Росія має серйозний дефіцит живої сили. Дивно, але ця проблема у росіян була від початку повномасштабної війни.

“Вже в перші дні війни розкрилося, що в армії РФ є страшний некомплект особового складу. Цей факт ховався нижчестоящими командирами від Генштабу та генералів. Для Путіна, Шойгу це було справжнім сюрпризом. Я впевнений, вони щиро здивувалися, що є такий великий некомплект, і так багато терміновиків, яких видавали за контрактників”, – розповів Левієв.

Сьогодні, через три місяці інтенсивних бойових дій, ситуація у росіян ще гірша. Росія зазнала найважчих втрат убитими та пораненими, кількість відмовників величезна (у кожному підрозділі від 20 до 40% написали рапорти на звільнення, щоб не воювати в Україні).

“Йде війна на виснаження. І Росії заповнювати втрати особливо ні звідки. Зараз на полігонах РФ тренуються резервісти, які служили давним-давно. Їх заманили у військкомати обіцянками великих грошей. але це не дуже боєздатна сила. Це максимум, який може дістати Росія. Після них вже не буде взагалі нічого… В України ситуація обернена”, – констатував військовий експерт.

Він вважає, що вже за місяць розпочнеться масштабний контрнаступ ЗСУ, відбудеться переломний момент у війні.