Переломний момент! Армію рф чекає крах і паніка – щойно повідомили, що ЗСУ перерізали одну з основних ліній постачання окупантів

У війні в Україні настає переломний момент після того, як українська армія вибила окупантів із низки населених пунктів на півночі Харківської області біля кордону з РФ.

Цей успіх ЗСУ дозволив їм перерізати одну з ключових ліній постачання російських військ, що йдуть з території РФ до її підрозділів біля міста Ізюм, зазначає британський військовий експерт Марк Мартін на своїй сторінці у Twitter, Діалог.ua.

Успішний контрнаступ українських військ призвів до того, що загарбники практично втратили можливість завдавати артилерійських ударів по Харкову, а вихід до державного кордону дозволяє ЗСУ позбавити угруповання армії РФ біля Ізюму постачання.

Крім цього, аналітик наголошує на вдалих діях українських сил у Херсонській області, де ворога вдалося відтіснити назад до обласного центру. Це ускладнить плани росіян щодо анексії регіону.

На думку експерта, затягування війни вигідне Україні, оскільки бойовий дух українських військових високий, а разом із цим продовжуються постачання західного озброєння, створюючи основу для контрнаступних дій.

У свою чергу, російські військові не мають жодної мотивації. Більше того, РФ закінчуються високоточні боєприпаси, а її здатність виробляти нову зброю обмежується запровадженими Заходом санкціями.

Аналітик прогнозує більш активні дії української армії, наприклад, такі, як операції з оточення російських угруповань та удари по командним пунктам.

За словами експерта, ЗСУ мають зосередитися на створенні страху та паніки серед російських військових, що призведе до повного краху армії РФ в Україні.