Петро Порошенко вийшов і перед журналістами офіційно заявив, що повністю готовий долучитися до переговорів щодо визволення українських військових

Навколо процесу визволення з полону українських військових мають бути об’єднані всі зусилля – про це журналістам сказав Петро Порошенко.

Як відомо, 13 травня президенти України Леонід Кучма, Віктор Ющенко та Петро Порошенко звернулися до світових лідерів із закликом допомогти українській владі врятувати захисників “Азовсталі”, повідомляє 5 канал.

“Я, по-перше, хотів би подякувати Віктору Андрійовичу та Леоніду Даниловичу за те, що ми буквально за годину сформували наше спільне звернення.

Я хотів би подякувати всім: і генеральному секретареві ООН Антоніу Гутеррішу, і Петеру Мауреру, президенту Міжнародного комітету Червоного Хреста, які долучилися до цього і дали можливість вивезти хоча б поранених з тих умов, які були”, – говорить Порошенко.

“Робота не закінчена. Сьогодні нам усім треба об’єднатися для того, щоби забрати з полону “азовців” і всіх українських військових, всіх полонених, які тримаються в заручниках російським варварським агресором”, – вважає Порошенко.

“Я знаю, що це справа нелегка і потребує додаткових зусиль. Я готовий на будь-якому етапі долучитися до переговорного процесу, координаційного процесу. Тому що всі українські герої мають бути з полону повернуті додому”, – переконаний Петро Порошенко.

У Генштабі ЗСУ заявили, що командири на “Азовсталі” отримали наказ зберегти життя особового складу. Станом на ранок 17 травня в Генштабі ЗСУ повідомили, що порятунок українських оборонців, які досі залишаються на “Азовсталі”, триває.