Підвищена небезпека! Скоро “день росії”: стало відомо, що окупанти готуються влаштувати справжній фурор

На окупованих територіях колаборанти готуються до свята. 12 червня на території Запорізького регіону вперше відзначать День Росії як державне свято.

Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО.

– Маніпуляція та нав’язування своїх поглядів – це частина великої кампанії із захоплення України. Тактика рашистів є примітивною і з 2014 року не змінилася. Спочатку вони відрізають населення від навколишнього світу, потім нав’язують свої цінності та накачують народ пропагандою та дезінформацією, коментують у Центрі.

Як стало відомо, планується, що загарбники покажуть картинку «щасливих» людей як звіт для внутрішньої аудиторії Росії. Поки що деталі та сценарій свята не розголошуються.

Як повідомлялося, жителі трьох із п’яти районів Запорізької області залишилися без українського зв’язку та честі інтернет.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому російськими військовими місті Мелітополь Запорізької області місцевим жителям почали надходити SMS із пропозицією пройти опитування. Від участі у такому опитуванні краще утриматися.

Зазначимо, що на лінії фронту в Україні вже знаходяться перші підрозділи , які складаються з російських солдатів-строковиків, покликаних у квітні 2022 року. Армія Росії не встигає нормально готувати своїх солдатів до ведення бойових дій.