Почалося! Біля будинку Зеленського гаряче: Дістало! Сотні людей і поліція оточили резиденцію

У Києві розпочалася акція протесту «Автомарш розгніваних громадян», десятки автомобілів із активістами вирушили до будинку президента Володимира Зеленського у Конча-Заспі.

Серед організаторів акції протесту — організації «Рух проти капітуляції» і «Демократична сокира». Учасники акції збиралися на 17:00 біля станції метро «Теремки», повідомляє Бабель.

Як вказано на сторінці заходу, його метою є «озвучити своє невдоволення» Зеленському та його команді.

«Дістало ганьбитись через клоунів на Банковій. Дістали зливи спецоперації, офшори Зеленського та системний розворот у бік Китаю… Ми хочемо виплеснути свій гнів. Зігнати злість. Провести емоційне розвантаження», — йдеться в повідомленні.

Біля паркану резиденції вже чергують правоохоронці, які вишикувалися вздовж усієї огорожі, щоб активісти не змогли повісити банери. Протестувальники привезли з собою колонки, з яких звучить музика. Також активісти тримають плакати.

Нагадаємо, 9 жовтня під будинком Порошенка у Козині розпочалася акція двох громадських організацій «з різними точками зору на політичні події в країні». Порядок забезпечували понад 60 правоохоронців. Суттєвих порушень не виявили, однак учасники акції кілька разів пробували розпочати штовханину, яку поліцейські припиняли. Мітингувальники пояснювали, що прийшли до будинку, щоб запитати у Порошенка про його можливі звʼязки з Віктором Медведчуком.

Акція відбулась наступного дня після того, як СБУ заявила, що перевірить причетність Порошенка й ексголови Нацбанку Валерії Гонтарєвої до «справи Медведчука».