Подивіться, що вони витворяють! Відверто погрожують українцям, хвалять путіна і підтримують війну

Штрафи і навіть арешт: які заходи європейці застосовують до неадекватних громадян рф?

За кордоном деякі росіяни відверто погрожують українцям, хвалять путіна і підтримують війну. Як на це реагує влада та мешканці країн Європи – дізнавайтеся у сюжеті.

Також варто зазначити, що нічого доброго громадян рф в цивілізованих країнах не чекає: лондонські юристи, які спеціалізуються на відстеженні активів, виявили сотні високопоставлених росіян з активами за кордоном, які можуть бути додані до міжнародних санкційних списків для допомоги Україні у боротьбі з путінським режимом, повідомляє Bloomberg.

У Лондоні базується велика кількість фірм, які спеціалізуються на комплексній перевірці фізичних осіб для клієнтів, які шукають інформацію щодо потенційних ділових партнерів.

Деякі фірми запропонували свої послуги Києву після початку російського військового вторгнення. Список потенційних фігурантів нових санкцій налічує кілька сотень імен – це високопоставлені, але маловідомі росіяни.

Ці відомості вони передали українським дипломатам у Лондоні, повідомляє Mind.

8 червня Bloomberg повідомив, що російські бізнесмени та члени їхніх сімей, які потрапили під санкції ЄС через війну в Україні, намагаються добитися відміни обмежувальних заходів у судах. За цими даними, до європейських судів уже подано близько 20 позовів.

Серед тих, хто намагається оскаржити санкції, – Роман Абрамович, Андрій Мельниченко, Петро Авен та Михайло Фрідман («Альфа-Груп») та Дмитро Конов (колишній голова «СІБУРу»).