Потрясна недільна новина! “Пішли з життя… одні з найцінніших алмазів росії”: в Україні ліквідовано елітний спецназ ФСБ рф

В Україні ліквідовано елітний спецназ ФСБ рф – російські ресурси пишуть про великий розгром 17 червня.

Армія рф продовжує зазнавати тяжких втрат у війні з Україною. З’явилися дані про новий великий розгром елітного спецназу ФСБ рф.

Про це написав російський мілітаристський Telegram-канал “Росіч”, який підтримує агресію проти України, передає Діалог.UA.

Деталей поки що вкрай мало. Відомо лише, що сталася ця подія у п’ятницю, 17 червня.

“Вчора під час проведення спеціальних заходів загинули співробітники спецназу росії”, – повідомив рашистський ресурс.

Він уточнив, що подробиці розгрому угруповання “не має права” оголошувати.

“Пішли з життя… одні з найцінніших алмазів росії, яких виточують роками, еліта”, – додав “Росіч”.

Вже відомий один із загиблих. Зважаючи на звання капітана, він міг бути командиром ліквідованого угруповання. Йдеться про старшого оперуповноваженого 2-го відділу Управління “А” ЦСН ФСБ росії Іллі Цупріка.

Управління “Альфа” Центру спецпризначення ФСБ призначене до виконання спеціальних силових операцій підвищеної складності, зокрема у “гарячих точках”.

Зазначимо, Кремль приховує втрати свого окупаційного контингенту в Україні. Проте, ці цифри публікує український Генштаб. Згідно з офіційним зведенням на ранок 19 червня, ЗС рфвтратили вбитими вже приблизно 33,6 тисяч орків.

Зазначимо, що 17 червня українська армія потопила ракетами “Гарпун” російський буксир “Василь Бех”, який віз на окупований острів Зміїний озброєння, боєприпаси та живу (мертву) силу. Не виключено, що спецназ ФСБ загинув при цих подіях.