“Повідомлення для тих, хто не дуже в курсі. В нас трішки почалися дії, наближені до бойових. Поліція бездіяла. Справжні ветерани та волонтери приїхали захищати Президента”: блогер

Повідомлення для тих, хто не дуже в курсі. В нас трішки почалися дії, наближені до бойових. Вчора цілий день тітушня проводила “мітінг” у Козині під домом Петра Порошенко. Ну, тобто, приїздила за гроші, вкрадені зіцпрезидентом у офшорах, та намагалася зірвати робочі плани Президента Порошенко.

Спочатку було навіть смішно, коли ці продажні та бєславні ублюдки готові були взяти у Луганського по 700 гривень та поїхати геть.

Потім, ближче до ночі, підвезли нових. Вони вже взагалі майже не шифрувалися. “Митинг против Пороха 1400 оплата сразу”, хоча у своїх гімно-новинах розповідали, що це “ветерани” протестують.

Поліція бездіяла. Справжні ветерани та волонтери приїхали захищати Президента. З’явилися гарячі бутерброди, чай, пєчєньки, термоси.

Апофігєєм сюра стала ситуація, коли дівчата стояли, роздавали бутерброди, а бухіє тітушки на машині намагалися проїхати прямо через них. Дивом ніхто не постраждав. Коли поліція втрутилася, відкрила двері авто, то отримала в очі струю з газового балончика, але все одно відмовилася затримати злодіїв.

Порошенко під’їхав, Порошенко був поруч. Триває тривожна ніч. Протистояння продовжується.

Сьогодні буде не менш складно, ніж вчора. Зіткнення продовжаться, а це означає, що волонтерам та ветеранам потрібна допомога. Максимально можлива.

Олександр Дедюхін

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.