Президент Зеленський зустрівся з очільником корпорації Microsoft: що обговорювали діячі

Президент України Володимир Зеленський уже другий раз за місяць відвідує Сполучені Штати Америки. Головною метою прзидента є виступ на загальних дебатах Генасамблеї ООН. Та поряд з цим Зеленський знаходить час й на важливі зустрічі, повідомляє 24 канал.

Однією такою зустріччю стали перемовини з президентом корпорації Microsoft Бредом Смітом. Зустріч пройшла у Нью-Йорку. Президент України та президент Microsoft обговорили кілька важливих питань. На останок Володимир Зеленський запросив Бреда Сміта до України у “зручний для нього час”.

Обговорювалися шляхи можливої співпраці, поглиблення її та, звісно, спільні проєкти України та Microsoft.

Одною з головних тем стало питання зберігання інформації.

У зв’язку з цим очільнику ІТ-гіганта запропонували створити дата-центр та відповідну інфраструктуру хмарного сховища Microsoft Azure в Україні.

Окрім того, Президент наголосив, що українська влада зацікавлена у “подальшому розширенні присутності корпорації Microsoft в Україні”.

Також були обговорені питання залучення корпорації Microsoft до розробки та створення системи електронного голосування, яка б використовувалася на виборах. Також сторони обговорили питання кібербезпеки.

Не менш важливим питанням є й антикорупційна боротьба. Тому Зеленський розглянув з президентом Microsoft питання розробки антикорупційних програм для органів державної влади.