“Просто молю Бога, що він десь в реанімації. Він пішов рятувати ще людей. Потім загорілося все, впав дах. Більше його ніхто не бачив” – дружина зниклого безвісти працівника ТЦ в Кременчуці

Жителі Кременчука розшукують рідних після ракетного удару по торговельному центру. Сабіна Грицай, яка розшукує чоловіка, не може спати.

Жителька Кременчука Сабіна Грицай розшукує свого 27-річного чоловіка Євгенія. Він працював в одному з магазинів торговельного центру. Востаннє його телефон працював 27 червня, через 20 хвилин після ракетного удару. Цього дня у Євгенія Грицая мав бути вихідний, однак напередодні його викликали на роботу, каже Сабіна.

“Він прийшов додому і говорить: “У мені дві новини для тебе. Одна гарна, інша погана”. Кажу: “Яка?”. Говорить: “Я купив твій улюблений салат, але завтра в мене забрали вихідний”. Не знаю, у мене прямо серце розірвалося, тому що я начебто щось відчула. Ми встали вранці, він збирався на роботу. Я кричала, просила залишитися вдома. “Ні, я піду». Я навіть не попрощалася”.

Після вибуху Сабіна одразу побігла до торговельного центру. Євгенія вона шукає і досі. Його мати здала ДНК для експертизи.

“Я дізналася інформацію, що наче бачили, як він виходив. Він пішов рятувати ще людей. Потім загорілося все, впав дах. Більше його ніхто не бачив. Я просто молю Бога, що він десь в реанімації. Я не можу спати, я не можу їсти. Я їла востаннє коли він пішов на роботу”.