Просто шалена новина! Польща може “з дня на день” запровадити протиракетний захист над частиною України, якщо росія продовжить атакувати ракетами великої дальності прикордонні райони

Польща може “з дня на день” запровадити протиракетний захист над західною Україною, – екс-керівник Бюро національної безпеки Польщі Станіслав Козей

За його словами, якщо росія продовжить атакувати ракетами великої дальності прикордонні райони Польщі з нашою державою, то Польща може закрити небо над західною Україною, передає польске видання Onet.

“У нас є аргументи для того, щоб забезпечити превентивне страхування та повідомити про це росію. Якщо вона не перестане атакувати наш кордон ракетами великої дальності, то з дня на день ми запровадимо протиракетний захист над Західною Україною”, – заявив Козей.

Нагадаємо, Польща передала Україні озброєння на майже 2 млрд доларів, серед якого понад 240 танків та близько 100 бронетранспортерів.

“Ми відправили з Польщі в Україну танки: майже дві бойові танкові групи. Йдеться про понад 240 танків, які українська армія може обслуговувати. Ми відправили майже сотню бронетранспортерів”, – повідомив Дуда.

Він додав, що Варшава поставила Києву також стрілецьку зброю, боєприпаси, амуніцію та військове спорядження.

“Загалом ми направили до України зброї на загальну суму майже 2 млрд доларів”, – підкреслив президент РП.

Він також закликав усіх, хто може надати Україні важке озброєння, зокрема далекобійну, реактивну артилерію, робити це. На його переконання, відповіддю росії на артилерійські та ракетні обстріли українських міст буде передача Києву такої техніки.

“Відповідь у вигляді важкої артилерії та реактивної артилерії з України насправді є сьогодні єдиним засобом проти російського наступу”, – констатував Дуда.