“Путін дограється до того, що українські ракети будуть спрямовані на Москву”: спікер української делегації у ТКГ

Агресивні дії Росії просто змушують Україну шукати нові варіанти адекватних відповідей. Одним із таких можуть стати ракети оперативно-тактичного радіуса дії.

І ці ракети Київ націлить на Кремль. Так заявив спікер української делегації в ТКГ та позаштатний радник глави Офісу Президента Олексій Арестович у телеефірі 24 жовтня, повідомляє 24 канал.

Росія постійно озвучує агресивні заяви, не надто м’якою є і її поведінка. Все це зрештою призведе до того, що Україна візьме на озброєння оперативно-тактичні ракети – і націлить їх на Москву. Навіть обійдеться без участі НАТО.

Таку цікаву думку висловив у телеефірі спікер української делегації у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Олексій Арестович.

“Путін зі своєю політикою дограється до того, що українські ракети будуть спрямовані на Москву – у якийсь найближчий осяжний час”, – заявив він.

За його словами, Україна працює над своєю ракетною програмою, “і наші ракети оперативно-тактичного рівня зможуть діставати до Москви”.

“Це паритетні дії у відповідь на дії Росії. Якби не було цієї агресії, ніколи б українські ракети ні на яку Москву не були б спрямовані”, – переконаний Арестович.

Так він прокоментував заяви Кремля про “створення в Україні баз НАТО” і “ракети під Харковом”.