Путін зник?! Щойно стало відомо, що вперше за 9 років глава держави агресора не з’явився гала-матчі Нічної хокейної ліги в Сочі

Після військового параду у Москві з нагоди 9 Травня російський диктатор Володимир Путін зник. Він не з’явився на гала-матчі Нічної хокейної ліги в Сочі, де справно піарився останні десять років.

Те, що сталося, активно обговорюють росіяни в соцмережах, передає Діалог.UA.

Нічна хокейна ліга була однією з улюблених “іграшок” диктатора за останніх 10 років. Він справно брав участь у кожному гала-матчі, граючи в одній команді із легендами російського хокею. Подія широко висвітлювалася пропагандистськими ЗМІ Кремля, які наголошували на удачі та силі національного лідера.

Команда Путіна, звичайно, щоразу перемагала. Наприклад, минулого 2021 року вона здолала супротивника з рахунком 13:9. І пропаганда рф запевняла, що 8 голів – це нібито справа рук самого Путіна.

Єдиний раз, коли Путін не брав участі у грі, у 2013 році через його серйозну травму. Однак тоді він спостерігав за матчем із трибуни.

Цього року 11 травня на матчі Путін взагалі не з’явився. Цей факт лише спонукав чутки про нібито невиліковну хворобу диктатора. Росіяни у Мережі зазначають, що ще на параді на День Перемоги глава рф виглядав “не дуже” .

Про те, що Путіна на матчі не буде, ще 4 травня повідомив його речник Дмитро Пєсков. Причини називати він відмовився.

У Мережі вважають, що це може бути пов’язане із провалом його “спецоперації” щодо підкорення України. У ЗС рф не вийшло ні бліцкригу, ні наступу на Донбасі. Образ сильного лідера-переможця зруйновано.