Радійте українці! Бо це бомбезна новина: З передової передали, що за результатами наступу наших військ звільнено ще один населений пункт

Захисники України звільнили населений пункт Дементіївка Харківської області, повідомляє пресслужба Генштабу ЗСУ у вечірньому зведенні.

“За результатами наступу наших військ звільнено населений пункт Дементіївка. Противник веде наступ в районі населеного пункту Тернова, бойові дії тривають”, – сказано в повідомленні, передає НВ.

На Слобожанському напрямку в прикордонних районах Бєлгородської та Воронезької областей російські окупанти підтримують у готовності підрозділи військово-повітряних сил.

На Харківському напрямку противник намагається утримати зайняті рубежі та обстрілює позиції українських військ, проводить контратаки, щоб спробувати відновити втрачені позиції.

16 травня заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що захисники України скоро зможуть впритул наблизитися до кордону в Харківській області — там залишилася невелика ділянка, на якій перебуває ворог.