Радимо вам присісти! Щойно “сивочолий” вчинив 3-тю спробу перетнути кордон і щоб ви собі подумали? Його на цей раз таки випустили

П’ятий президент України лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко з третьої спроби перетнув кордон України з Польщею.

Про це повідомляє “Українська правда“, посилаючись на інформацію співрозмовика у правоохоронних органах.

Видання стверджує, що Порошенку та його супроводу дозволили виїхати з країни. Пізніше інформацію підтвердила нардеп Вікторія Сюмар, вона написала, що нардеп вже в Польщі.

Раніше п’ятий президент України у Facebook звернувся до чинного глави держави Володимира Зеленського.

“Шановний пане Президенте!
Звертаюся до Вас, прямуючи з Києва на Конгрес та Саміт Європейської народної партії — найвпливовішої політичної родини в Європі, членами якої є керівництво структур ЄС та багатьох держав-членів.

Саме там будуть формуватися рішення, серед іншого, і щодо перспектив посилення санкційного режиму проти росії, і щодо механізму післявоєнної відбудови України, і щодо можливості надання нашій державі статусу кандидата на членство в Євросоюзі на засіданні Європейської Ради наприкінці червня.

Маю відповідне офіційне запрошення від Президента Європейської народної партії. Є оформлене відрядження, підписане Головою Верховної Ради України. Заплановано мої виступи на Конгресі та Саміті ЄНП, низку зустрічей з керівниками ЄС, держав та урядів країн, лідерами європейських партій.

Після того, як абсолютно незаконно було зірвано мою поїздку у складі офіційної парламентської делегації на Парламентську асамблею НАТО, де я мав намір відстоювати надання Україні ПДЧ на саміті Альянсу цього року, сподіваюся, що висновки зроблено і ніхто вже не перешкоджатиме моєму виїзду до Роттердаму.

На тлі зовнішньої загрози надзвичайно важливо зберігати єдність та скоординованість наших зусиль, уникати будь-яких внутрішніх розбратів і спільно працювати на всіх можливих міжнародних майданчиках, а особливо таких вагомих як Європейська народна партія.
Хочу наголосити: головний сигнал, з яким прямую до Роттердама, — надати Україні статус країни-кандидата на членство в ЄС вже в червні, шо символічно збігається з п’ятиріччям запровадження безвізового режиму.

Другий сигнал — це підтримати Україну у відсічі путінської агресії та відновленні територіальної цілісності. Це — наша спільна війна і тому дайте Україні більше зброї, а рашистам — більше санкцій!

Третій сигнал — це надання нашій державі достатньої фінансової допомоги під час війни та схвалення «Плану Маршалла 2.0» для післявоєнної відбудови.

При такій ясності в цілях та меседжах, в чиїх інтересах зупиняти мене на кордоні?

Український народ в ці складні часи заслуговує на мудрість політиків. Запорукою наших успіхів завжди були міцне військо, внутрішня єдність, потужна міжнародна підтримка та солідарність.

І сьогодні всі разом — і влада, і опозиція, і громадянське суспільство — працюємо для розбудови сильної незалежної демократичної процвітаючої європейської України.

Разом переможемо.
Слава Україні!”