Ракетний удар по російським АЕС: ветеран ЗСУ викликав переполох в рф заявою про відповідь на напад на Україну

За словами ветерана АТО, ракети повинні бути націлені на АЕС в Росії. Костенко, який, будучи “кіборгом” в 2014-2015 роках, захищав аеропорт Донецька, став гостем ефіру однієї з українських політичних програм.

У прямому ефірі він назвав один із способів компенсувати відсутність у України ядерної зброї, яке є фактором стримування під час переговорів з РФ.

На його думку найефективнішим способом і відповіддю Москві буде наявність в розпорядженні України крилатих ракет з тактичної дальністю застосування до 1000 кілометрів, які повинні “стояти на озброєнні і превентивно загрожувати Москві”.

За словами ветерана АТО, ракети повинні бути націлені на атомні електростанції Росії: в разі військової загрози Україні може відповісти новим “Чорнобилем” на території РФ.

Заява депутата швидко поширилася по російським ЗМІ та інформаційним агентствам, викликавши справжній переполох. Росіяни серйозно стривожені можливістю націлювання українських ракет на російські АЕС.

Нагадаємо, Зеленський неодноразово порушував питання щодо погроз використанням ядерної зброї з боку РФ, зокрема на Мюнхенській конференції з питань безпеки в лютому цього року, незадовго до початку війни Росії проти України.

За словами Зеленського, якщо лідер тієї чи іншої ядерної держави публічно допускає можливість застосування його країною ядерної зброї, це має бути підставою для жорсткої реакції та превентивних санкцій, адже це порушує міжнародні домовленості.