Резонанс! Зграя п’яних молодиків жорстоко побили ветерана АТО: опубліковано відео інциденту

У неділю, 3 жовтня, в Торчині Волинської області учасник бойових дій у 2014 році на Донбасі став жертвою п’яних хуліганів. Чоловіка побили посеред білого дня за прохання пристойно поводитися на вулиці.

Про це повідомила мешканка міста Іванка Улітовська у Facebook. У соціальній групі “Торчин SOS” вона розповіла подробиці інциденту, повідомляє Obozrevatel.

“Учасник АТО просто стояв на зупинці та чекав маршрутку. Він говорив телефоном, коли поруч з’явилися кілька не зовсім тверезих молодих хлопців. Вони почали чіплятися до бійця, той попросив їх поводитися спокійніше: у відповідь на це вони почали завдавати йому удари”, – написала дівчина.

Вона додала, що цей район досить багатолюдний, через те що поруч розташований продуктовий супермаркет. Перехожі звернули увагу на конфлікт і почали робити зауваження кривдникам, проте оскільки їх було досить багато і мали неадекватний вигляд, ніхто не взявся фізично їм перешкоджати.

Потерпілому сильно розбили обличчя, але він зумів самостійно підвестися на ноги. На місце викликали поліцію і швидку.

“За те, що знімала відео, теж ледь не отримала “на горіхи”, але не можу, щоб не поділитися з вами своїм обуренням. Не знаю, чим далі закінчиться вся ця ситуація, але хочу, щоб ви всі знали наших місцевих “героїв” в обличчя”, – завершила авторка публікації.

Обережно, відео 18+