Серед окупантів паніка! З’явилися чутки про секретний підрозділ ЗСУ, який ідеологічно і психолочні налаштований на війну

В рядах російських найманців так званих “Л/ДНР” на Донбасі ходять чутки про роботу на фронті якогось секретного підрозділу ЗСУ.

Цю інформацію розкрив анонімно найманець на прізвисько Червоний в інтерв’ю російському пропагандисту Юрію Котеняті, передає Діалог.UA.

“Ця група у противника є. Може бути, навіть не одна … Вони заточені ідеологічно, психологічно до цього готові. Вони по-іншому на це (війну – ред.) Дивляться … Вони виросли, по суті, в іншій державі, отримали інше виховання і освіту про ту ж саму історію. Для них ми реально сепаратисти, люди, які посягнули на цілісність їхньої держави, вони бачать в нас ворогів”, – заявив Червоний.

Він запевняє, що дана секретна група ЗСУ дуже добре озброєна і кваліфікована.

“Вони виконують свою роботу, роблячи це досить грамотно. У них забезпечення за рахунок Міноборони, СБУ, волонтери допомагають … Спеціалізуються на диверсійній роботі …. Віддаленому мінуванні. Дуже добре підготовлені. Технічно проводять детальну розвідку”, – розповів найманець РФ.

Важливо відзначити, що на Донбасі російську агресію стримують діючі підрозділи Збройних сил України. Якихось доказів слів Червоного про секретну групі немає. Ймовірно, ці чутки – звичайна байка, яку бойовики намагаються пояснити собі покращену за 7 років війни майстерність українських бійців.