Щось починається! Відбувається активність в Булорусі: прямо зараз туди злітаються російські урядові літаки

Поведінка самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка щодо України щораз змінюється. Його заяви та дії абсолютно розходяться із реальністю.

Білорусь стала країною-співучасницею нападу на Україну і як поведе себе далі невідомо. При цьому сьогодні джерела повідомили, що у Мінськ злітається російська верхівка влади, повідомляє 24 канал.

Згідно з повідомленням, у Національному аеропорту “Мінськ” вже приземлився Ту-214 спеціального льотного загону “Росія” з реєстраційним номером RA-64521.

Він прилетів з Москви, а перед ним приземлився й інший літак. Є інформація, що на ньому прибув голова Держдуми Росії В’ячеслав Володін, відомий своїми цинічними заявами щодо України.

Така активність може бути через те, що в Мінську зібрались провести саміт з 20 по 22 червня. Що стало темою нібито саміту невідомо.

До білоруських Барановичів із військового аеродрому Чкаловський, що в Московській області Росії сьогодні зранку також прилетів борт, який привіз 18 пасажирів.

На те, що в Білорусі готували саміт, можуть вказувати також інші ознаки. Адже в суботу 18 червня о 12:30, до Білорусі прилетів транспортний російський літак Іл-76. Він привіз автомобілі для пересування іноземних осіб. А 19 червня о 13:56 у Мінську приземлився ще й урядовий борт Росії.