Скандал на всю Україну! Одіозний нардеп Кива люб’язно привітав Путіна з днем народження на фоні державного прапора

Одіозний нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива привітав президента Росії Володимира Путіна з днем ​​народження і назвав його “великим правителем”.

Джерело: Telegram-канал депутата, передає УП.

Деталі: На відео-ролику, розміщеному в соціальній мережі, Кива бажає лідеру держави-агресора “здоров’я, сил і Божого благословення”,. Запис, йомовірно, зроблено в коридорах Верховної Ради.

“Сьогодні я хочу привітати лідера, дійсно лідера, своєї нації і дружнього нам народу Володимира Володимировича Путіна … Ви дійсно та людина, яка повернули своїй країні і своєму народові колишню велич і повагу в усьому світі. Ви та людина, яка пишете нову історію слов’янського світу і єдності. Ви захищаєте мораль, віру. Ви той, чиє ім’я записано в історію людства, як ім’я великого правителя. Нехай прибуде з вами сила”,- сказав Кива.

Росія 8 рік здійснює гібридну військову агресію проти України: незаконно окупувала частину України – Кримський півострів – і підтримує незаконні збройні формування на Донбасі. При цьому країна, керована президентом Володимиром Путіним, не визнає незаконність своїх дій.