Слухайте сюди! Воістину кажу, що Україна може перемогти та переможе. Тому ми стурбовані, що невелика втома від теми України починає проявлятися в усьому світі

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що необхідно продовжувати демонструвати підтримку Україні, а також надавати країні стратегічну стійкість, якої вона потребує. З такими словами він виступив після свого візиту до Києва.

Про це повідомляє The Guardian. Політик зазначив, що через затягування війни проти нашої країни у світі може розвинутися “втома”.

“Дуже важливо здійснювати поїздки в Україну, особливо в критичні моменти. Ми стурбовані тим, що невелика втома [від теми] України починає проявлятися в усьому світі, але треба розуміти, що українці серйозно страждають”, – зазначив він.

Джонсон також висловив упевненість, що в результаті Україна здобуде перемогу в цій війні. “Росіяни просуваються вперед дюйм за дюймом, і для нас життєво важливо показати те, що ми знаємо як істину, а саме, що Україна може перемогти та переможе”, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, деякі з членів Консервативної партії були незадоволені тим, що Джонсон удруге завітав до Києва замість участі у конференції на півночі Англії.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Великої Британії запропонував розпочати нову масштабну програму навчання для українських військових. У ній зможуть взяти участь десятки тисяч наших воїнів.