Слухайте сюди! Всім, у кого зараз в Україні, будь-де, вистачає совісті відкривати рота і казати: “ой, нехай уже росія забирає, що хоче, тільки не стріляє по нас. Відповідаю: гниди ви” – українка

Публікуємо допис українки, який став криком душі та уособлює жагу до боротьби: “Всім, у кого зараз в Україні, будь-де, вистачає совісті відкривати рота і казати:”ой, нехай уже росія забирає, що хоче, тільки не стріляє по нас”.

Відповідаю: расія хоче, щоб ТУТ нікого не було, вона хоче твоє життя, ти росії не потрібен – у неї свого бидла вистачає, а через тебе, мудак, гинуть прекрасні хлопці, справжні…

Тому дуже прошу кому моє ставлення не подобається – просто забаньте мене і йдіть собі курсом руського корабля. Гниди ви, а не громадяни України!!!” – Вероніка Олександрівна.

Нагадаємо за незалежність і деокупацію нашої Батьківщини щодня кладуть своє життя близько 200 воїнів, якщо не казати вже про цивільне населення. Офіційні дані ООН щодо вбитих цивільних далекі від правди. Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що після початку повномасштабного вторгнення росії 24 лютого загинули десятки тисяч українців.

Міністр також зауважив, що не згоден з останньою оцінкою США про те, що після вторгнення було вбито 16 000 російських солдатів, зазначивши, що їх кількість втрат значно більша.

За даними Генштабу ЗСУ, станом на 16 червня росія втратила вбитими 32 950 військових.

За даними ООН, від 24 лютого в Україні загинуло понад 4 тисячі цивільних. Однак реальні цифри значно більші. Лише в Маріуполі, за оцінками міської влади, кількість вбитих значно перевищує 22 тисячі людей.

Мільйони українців були переміщені через війну, а верховний комісар ООН у справах біженців (УВКБ ООН) 14 червня зафіксував 5 094 531 біженця, розкиданих о лише по Європі. У решті світу, за оцінками організації, налічується 6,1 мільйона українських біженців.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.