Смерть Полякова: у справі допитали нардепку Анну Скороход. Вона висловила свою думку на рахунок трагедії

Нардепку Анну Скороход допитали у справі про смерть її колеги Антона Полякова. На її думку, політик помер не внаслідок насильницької смерті.

Про це в ефірі “Україна 24” розповів заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін. Він зазначив, що за словами Скороход, вони разом із Поляковим жили разом із весни 2021 року.

На прямі запитання про наявність тих чи інших підозр про можливу насильницьку смерть депутата вона відповіла досить категорично: “Ні”, – сказав Єнін.

Раніше депутатка Скороход як основний знімок своєї сторінки у Facebook опублікувала фото померлого колеги по фракції “За майбутнє” Полякова. З чуток, у народних обранців був роман.

Зокрема, глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія писав у партійних чатах, що Поляков і Скороход жили разом, але вона вирішила розірвати стосунки.

Депутатка важко переживала розставання. Як відомо, вранці 8 жовтня Скороход із приміщення комітету парламенту забрала швидка допомога. Як розповідали очевидці, в стані шоку вона намагалася додзвонитися до померлого колеги та кричала, що вагітна.

Нардепка Скороход потрапила в конфліктну ситуацію на похоронах Полякова. Рідні померлого були не раді бачити на церемонії прощання жінку.