“Справа хворої голови”: Гордон розкрив таємницю фото з Аваковим, Комаровським, Шустером і Гройсманом, яке підірвало мережу

Журналіст Дмитро Гордон прокоментував недавнє фото, яке розсмішило мережу й породило масу фотожаб і мемів.

На знімку, крім Гордона, можна побачити Арсена Авакова, Савіка Шустера, Володимира Гройсмана, Євгена Комаровського і Павла Єлізарова. Всі вони дружно стоять з “лицарською” зброєю передає УНІАН.

В ефірі телеканалу “Україна 24” Гордон розповів, що фото було зроблено в Литві, де компанія святкувала 69-річчя Шустера.

“Ось ці всі предмети ми взяли у лицарів і зробили таке фото. Ось і все, власне кажучи, вся історія. За цим фото насправді нічого не стоїть, крім того, що ми любимо Савіка [Шустера], приїхали відсвяткувати його день народження і сфотографувалися з предметами, взятими у лицарів напрокат.

А хто вже там чого собі хворою головою надумав – то це справа не наша, а хворої голови, а, може, і не одної”, – прокоментував він “вірусне” фото, додавши, що з цими предметами фотографувалося чимало людей.

22 листопада на тлі чуток про створення нової партії колишній міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков опублікував фото з журналістом Дмитром Гордоном, лікарем-педіатром Євгеном Комаровським, телеведучим Савіком Шустером, експрем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Аналогічний допис зробив Дмитро Гордон.