Сумнівів не залишилось! Щойно лукашенко заявив: “Тут нам доведеться реагувати! Ми не можемо допустити, щоб нас оточили”

Прийдеться реагувати на бажання Польщі отримати Західну Україну. Про це президент Білорусі лукашенко заявив під час спілкування із працівниками ВАТ “Белшина” у Бобруйску, передають білоруські ЗМІ.

Глава РБ зауважив, що у Польщі вже мріють про Західну Україну: “Тут нам доведеться реагувати. Тому що ми не можемо допустити, щоб нас повністю поляки оточили. Це небезпечний варіант. І я колись сказав: ще українці нас попросять із росіянами, щоб ми їм допомогли зберегти цілісність. Щоб не відтяпали”.

За словами диктатора, це стало можливим завдяки тому, що за спиною Польщі стоять американці, які фінансують, дають озброєння, перекидають збройні сили. “Ми це бачимо. Тому мені доводиться і на Заході тримати збройні сили на поготові, і на півдні. Десять підрозділів вишукував уздовж кордону за спиною у прикордонників, щоб не влізли до Білорусі. А такі думки були”, – сказав лукашенко.

Напад Білорусі на захід України вигідний путіну, оскільки це може завадити постачанню західної зброї.

А тому російський диктатор може тиснути на самопроголошеного президента Білорусі, щоб той напав на Україну

Напасти на західні області України Лукашенко погрожував ще на республіканському семінарі-нараді “Актуалізація методів та форм роботи з населенням на місцевому рівні”. Він вигадав маячню про те, що нібито Захід готує напад на Білорусь та Росію і лінія фронту пролягатиме через Україну. А тому самопроголошений президент заявив, що “білоруська армія може воювати за захід України”.

“Зайдуть вони з України: західної чи ще звідкись. Ще, може, за захід України доведеться воювати, щоби не відчепили. Тому що це для нас смерті подібне, не лише для українців. Страшні процеси відбуваються навколо”, – заявив самопроголошений президент.