“Так поводяться на смертному одрі, коли попереду порожнеча”: під час виступу на економічному форумі в Санкт-Петербурзі путін постійно говорив про минуле та свій досвід

Публікуємо роздуми із посиланням на Tеlеgram канал Анатолія Несміяна: 17 червня під час виступу на економічному форумі в Санкт-Петербурзі путін постійно говорив про минуле та свій досвід.

Виступ путіна на форумі в Санкт-Петербурзі залишив тяжке враження. Він знову продемонстрував, що живе минулим і в минулому.

Про це пише російський блогер Анатолій Несміян.

“Він постійно збивається на розповіді про те, як його обдурив Обама, як сталося щось 10 або скільки там років тому … Так поводяться, напевно, на смертному одрі, коли попереду порожнеча”, – пише Несміян.

Блогер вважає, що путін сам викреслив собі майбутнє і живе у минулому. Він пам’ятає про давні образи і ненавидить тих, хто колись давним-давно зробив щось погане.

“Одна справа – коли така злісна і дріб’язкова людина труїть життя сусідам, інша – коли вона перебуває на чолі країни”, – зазначив Несміян.

Проте є ще важливіший момент: керівник не може жити минулим і не будувати майбутнє. Варто зазначити, що іноземні політики давно помітили зміну поведінки путіна.

Останнім часом він постійно говорить про минуле, наділяючи історичні події власними смислами та оцінками. Можливо, подібна зміна поведінки пов’язана зі станом здоров’я, що змінилося, путіна.

Медики припускають, що президент РФ може боротися з онкологічним захворюванням. За деякими даними, путін нещодавно переніс операцію.

Хоча існує версія, що чутки про смертельну недугу президента РФ – робота ФСБ.