“Так-так, це саме те, про що ви подумали”: Аваков опублікував фото з Комаровським, Шустером, Гройсманом і Гордоном на тлі чуток про нову партію

Колишній міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков опублікував фото з журналістом Дмитром Гордоном, лікарем-педіатром Євгеном Комаровським, телеведучим Савіком Шустером, експрем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

«Так-так, це саме те, про що ви подумали», — підписав фото Аваков.

У коментарях до фотографії в ексміністра запитали, чи не підготовка це до «походу до Верховної Ради?». На це Аваков відповів, що це «похід, але не туди».

«Куди йдемо ми з п’ятачком великий-великий секрет», — написав колишній голова МВС. Аналогічний пост зробив і Дмитро Гордон.

Журналістка НВ Крістіна Бердинських, коментуючи пост, заявила, що на фото не вистачає олігарха Ріната Ахметова.

4 листопада Арсен Аваков дав перше велике інтерв’ю після відставки, в яку подав у липні після семи років перебування на посаді. У ньому колишній міністр дав зрозуміти, що не планує залишати політику.

Під час розмови про політичне майбутнє Аваков назвав себе центристом, але додав, що «є ліві центристи — такі, як, наприклад, Разумков», а «є праві центристи — Володимир Гройсман, Арсеній Яценюк, є Юлія Тимошенко — вона знаходиться над усіма. Є Ляшко — він просто є. Є Смешко».