Танкіст ЗС рф Малявін, який погрожував “не сюсюкатися” з українцями, раптово став “вантажем 200”

Російський військовий Микита Малявін, який ненавидів українців, повернувся додому в цинковій труні.

У ході так званої “спецоперації” ЗСУ ліквідували російського військовослужбовця Микиту Малявіна, який був прихильником нацистських ідей. Він не приховував ненависті до українського народу.

Про смерть окупанта повідомило регіональне російське видання “74.ру”, передає Діалог.ua.

Відомо, що 20-річний Малявін служив у танкових військах у російському місті Чебаркулі. Йдеться про 7-у окрему гвардійську танкову козачу бригаду ЗС РФ.

Дядько ліквідованого солдата повідомив ЗМІ, що танкіст довгий час вважався зниклим безвісти. Його тіло було настільки сильно пошкоджене, що пізнавати його довелося за допомогою тесту ДНК.

Його наречена дуже переживала: з ним не було жодного зв’язку. Як він поїхав, вона тільки одного разу змогла додзвонитися … Моя мама, його бабуся, виє в трубку, не може заспокоїтися. Він був хороший хлопець, мухи не образив, ніколи ні з ким не лаявся, не бився. Вчився не дуже, але був дуже добрим ”, – розхвалював родича росіянин.

Є серйозні сумніви щодо доброти окупанта, який прийшов у чужу країну вбивати мирне населення. Більше того, Малявін не приховував своєї ненависті до українського народу. Він загрожував українцям розправами у соцмережах.

” З каклами ми сюсюкатися не будемо))) (авторська орфографія та пунктуація збережені – ред.)”, – писав російський солдат у 2020 році.