Терміново! В мережі забили на сполох: колону нових “Термінаторів” помітили неподалік міста Сєверодонецьк, де точаться напружені бої з ЗСУ

Армія РФ вперше задіяла на Донбасі нові (БМПТ-72) Термінатор-2. Це бойова машина підтримки танків (БМПТ), виконана на базі шасі танка Т-72, є паралельним розвитком БМПТ “Термінатор” першої моделі.

Колону «Термінаторів» побачили на Донбасі, де точаться напружені бої з ЗСУ. Бронемашини були застосовані неподалік міста Сєверодонецьк, повідомляє Тарас Березовець у свому телеграм-канлалі.

Роту нових «Термінаторів-2» було перекинуто на Донбас. Завдання «Термінатора» на полі бою – вражати протитанкові засоби супротивника: у разі нинішньої війни – це операторів «Джавелінів», «Стугни» та NLAW.

Для цього у машини є теоретичні можливості – броньований кузов від танка Т-90 та набір гармат та кулеметів. Це дві 30-мм гармати, кулемет 7,62 мм, протитанкові установки «Атака» та два гранатомети у надгусеничних нішах.

Для обслуговування цього арсеналу знадобиться аж п’ятеро членів екіпажу, теоретично вони можуть цілитися у 4 різні цілі.

Застосування «аналоговнєтов» затримувалося до останнього. Проте за минулий тиждень через величезну кількість втрат російська армія була змушена використати в рамках однієї батальйонної тактичної групи «збірну солянку» з різної техніки. В ЗСУ з’явилася можливість перевірити, наскільки яскраво горять російські «Термінатори».