Це буде величезний шок! Окупанти будуть змушені негайно зробити “жест доброї волі”: експерт повідомив про швидкий етап завершення війни

Російський опозиціонер, політолог і публіцист Андрій Піонтковський розповів в ефірі FRЕЕДOМ, що звільнення Херсона стане величезним шоком як для російського суспільства, так і для Путіна.

І від того, наскільки цей шок буде більшим, визначиться характер завершального етапу війни: або ж буде негайний “жест доброї волі”, тобто втеча російських загарбників з окупованих територій, або ж продовжиться протистояння ЗСУ та ЗС РФ.

На думку експерта, весь Захід в особі США, Великобританії, Франції та України як найважливішої органічної частини демократичного світу дотримується граничної чіткої позиції – жодного припинення вогню до відведення російських військ на лінію 23 лютого.

“Чи буде це відведення здійснене за сценарієм “доброї волі” або внаслідок тиску українських військ, це інше питання, – відзначив Піонтковський. – Головне – відведення на цю лінію, а там уже мирні переговори про остаточне відновлення територіальної цілісності України”.

Також під час свого виступу політолог додав, що нещодавно відбулося певне зрушення західної думки у вигідний бік для України.

В одному з останніх інтерв’ю колишній державний секретар США Генрі Кісінджер виправдовувався за свої слова в Давосі.

“Пам’ятайте, був такий фейк, начебто він пропонує Україні піти на територіальні поступки заради миру? Він каже, що нічого подібного, виправдовується, можливо, не дуже переконливо, але головне, що виправдовується, – сказав Піонтковський. – Він стверджує, що пропонує те саме, що й Зеленський, тобто ніяких переговорів до відведення на лінію 23 лютого, його запитують: добре, відвели на лінію 23 лютого, припинили вогонь, а де гарантія для України, що Росія не нагромадить сили і знову не нападе

і тут він дає несподівану відповідь: “А гарантією буде співпраця зі США та всебічна допомога НАТО.” Тобто він пропонує такий варіант, що пауза може бути лише з умовою негайного прийняття після цієї паузи України за моделлю Швеції та Фінляндії в НАТО.

Ця нова думка поступово дозріває у країнах ”.