Це просто катастрофа! Люди горять живцем – росія почала використовувати найсмертоноснішу зброю, яка поступається хіба що ядерній

Російські війська застосовують проти українців важкі вогнеметні системи «Солнцепек». Про це радник голови Офісу президента Михайло Подоляк повідомив у Twitter.

«На відео – робота російської вогнеметної системи «Солнцепек». Деякі партнери вагаються, чи давати необхідну зброю, боячись ескалації. Ескалації?! Рф уже застосовує найважчу неядерну зброю проти українців, змушуючи людей горіти живцем.

Може, час дати відповідь нелюдам і передати Україні РСЗВ?», – написав Подоляк, передає Главком.

«Солнцепек» – це важка вогнемета система, яка є на озброєнні військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту російської армії з квітня 2001 року.

Спеціалізація ТОС-1А «Сонцепек» – ураження живої сили противника, відкритих та закритих вогневих позицій у різних видах наступального та оборонного бою, виведення з ладу броньованої техніки.

Раніше повідомлялося, що окупанти застосували важку вогнеметну систему «Солнцепек» проти своїх же позицій. Трапилося це 8 травня на Запорізькому напрямку.