Це вражаюча перемога України! Щойно Європарламент заявив РФ, що її чекає повний крах економіки та банкрутство у разі вторгнення в Україну

Вражаюча політична та інформаційна перемога України: Європарламент загрожує РФ повним крахом економіки та банкрутством у разі нового вторгнення.

569 голосів “за”, 67 “проти”, 49 депутатів були відсутні. Європарламент ухвалив сьогодні безпрецедентну резолюцію.

У разі вторгнення Росії в Україну керівництву Євросоюзу пропонується:

  • Негайно припинити імпорт нафти та газу з Росії;
  • Виключити Росію із системи міжнародних банківських платежів SWIFT;
  • Заморозити активи та візи всіх російських посадових осіб та олігархів у Європейському союзі;
  • Європарламент пропонує дружнім країнам посилити військову підтримку України, включаючи постачання озброєнь.

Введення ЄС такого пакету санкцій у разі вторгнення означає для РФ втрату основного джерела валютної виручки, повне вилучення з міжнародної фінансової системи та неможливість отримання будь-яких фінансових ресурсів у країнах ЄС; втрату всього майна у західному світі усіма російськими державними компаніями та всіма представниками влади.

Умови блокади РФ, заявлені Європарламентом, настільки жорсткі, що Росію у разі нового вторгнення може очікувати повний фінансовий дефолт та банкрутство, повний крах російської економіки!

Таких санкцій Захід не запроваджував навіть проти СРСР під час холодної війни. Рішення, звісно, ​​мають затвердити уряди країн ЄС, проте політична рамка задана європейцями безпрецедентно жорстко.

Зроблено також такі важливі антиросійські заяви:

  • Вимога до РФ вивести війська з окупованих територій Донбасу та Криму та повернути їх Україні;
  • Припинення морської блокади РФ у Чорному та Азовському морях та рекомендація ЄС розробити систему моніторингу проходу суден через Керченську протоку;
  • Засудження добудови Росією газопроводу “Північний потік-2”;
  • Відмова від будівництва Росією у Євросоюзі атомних станцій;
  • Засудження Росії за підрив складу боєприпасів у Чехії та вбивство двох чеських громадян у 2014 році, повна підтримка всіх дій Чехії проти російських дипломатів;
  • Усю відповідальність за здоров’я та безпеку лідера російської опозиції Олексія Навального покладено особисто на Володимира Путіна.

Ми можемо бачити, що завдяки 7 рокам стійкого опору російській агресії народ України повністю змінив політичне та інформаційне сприйняття ситуації. Усі наші жертви – не дарма! Ми змінюємо перебіг історії.

Немає вже жодного ризику зняття санкцій із Росії, дамоклів меч зближення Заходу з РФ над нашими політиками вже не висить.

Визволення України стало порядком денним для США та Європейського союзу. Росію сприймають як головну загрозу безпеці ЄС та НАТО як у політичних заявах, так і документах оборонного планування європейських країн.

Треба бити Росію на фронті, треба завдавати втрат судовими позовами – ми погано робимо цю роботу, треба бити їх інформаційно, треба розривати максимально економічні зв’язки, розірвати закупівлі будь-яких енергоносіїв, постачання сировини для титану та інші стратегічні напрями.

Наше покоління має стати поколінням переможців. Путін не вічний, і протистояння з усім західним світом та Україною Росія не в змозі витримати. Нам під силу звільнити та повернути і Донбас, і Крим, ми повинні допомогти повернути Придністров’я Молдові та Абхазію та Осетію – Грузії. Наш обов’язок – сприяти звільненню народів Росії та Білорусі від авторитарних режимів. Нашу боротьбу підтримує весь світ, і Росія не має жодних шансів у цій боротьбі, якщо тільки ми самі не здамо свої інтереси під впливом політичних інтриг та внутрішніх конфліктів.