Тут з росії витілка інформація: Вже скоро путін збирається оголосити про завершення війни – названо терміни

Глава Кремля готується оголосити про “перемогу” у війні з Україною незалежно від ситуації на фронті.

Президент рф володимир путін нібито має намір оголосити про закінчення війни в Україні за два-три тижні до єдиного дня голосування в росії (11 вересня), тобто наприкінці серпня. У своєму виступі він планує заявити про “виконання всіх цілей” так званої “спецоперації” незалежно від реальної ситуації на фронті.

Про це у своєму Telegram-каналі пише український дипломат та блогер Олег Шарп із посиланням на джерела в одному з російських посольств, передає Діалог-Україна.

У москві розраховують, що до кінця літа російські війська зможуть захопити весь Донбас, а також Херсонську та Харківську області. Це так званий план максимум окупантів, і до нього не належать Одеська та Миколаївська області.

Водночас, загарбники допускають варіант, за якого вони втратять правобережну Херсонщину, а також не зможуть встановити контроль над Слов’янськом та Краматорськом.

У будь-якому випадку путін має намір оголосити про виконання цілей спецоперації. Зокрема, буде оголошено, що Україна нібито втратила свій військово-технічний та економічний потенціал, а більшість якихось “нацистських батальйонів” знищено.

Після цього росіяни збираються розпочати будівництво багатоешелонованої оборони на зайнятих територіях, щоб спробувати зафіксувати існуючий на той момент рубіж.

За словами дипломата, кінець серпня обраний путіним недарма для оголошення про завершення війни. У Кремлі сподіваються, що в “переможній ейфорії” народ рф проголосує так, як треба владі, на виборах 11 вересня. Якщо ж у цей час триватимуть бойові дії та масова загибель російських солдатів, то результат голосування може виявитися несподіваним для влади.