У Кремлі назріває змова та переворот: група Шойгу підготувала заміну Путіну

Аналітики вважають, що найближчий тиждень може стати вирішальним не лише для війни в Україні, а й для самої Росії та її місця у світі.

В адміністрації президента Росії назріває змова та переворот . У Кремлі та органах держбезпеки РФ другий тиждень точаться битви, результатом яких може стати низка відставок та арештів однієї з груп впливу.

Про це пише журналіст Ігор Соловей у своєму Telegram-каналі з посиланням на джерела.

За словами аналітика, першу групу впливу представляють голова АП РФ Антон Вайно, директор ФСБ Олександр Бортніков, прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков, голова Служби зовнішньої розвідки Сергій Наришкін, голова Рахункової палати Олексій Кудрін. Вони повідомляють Путіну про майбутню економічну катастрофу в РФ , викликану західними санкціями, і повідомляють про всілякі негативні наслідки у разі продовження війни в Україні , а також про провал так званої “спецоперації”, корупції в армії та Міноборони.

Другу групу очолює Міністр оборони РФ Сергій Шойгу. До неї також входять заступники голови Міноборони Руслан Цаліков та Тимур Іванов, а також перший заступник АП Сергій Кирієнко, секретар Генеральної ради партії “Єдина Росія”, перший заступник голови Ради Федерації (верхньої палати російського Парламенту) Андрій Турчак, який останнім часом активно з’являється на окупованих. територіях України разом із ватажком так званої “ДНР” Денисом Пушиліним, голова Чечні Рамзан Кадиров. Ця група готує на зміну Путіну нинішнього губернатора Тульської області Олексія Дюміна .

Основне питання зараз у тому, чи достатньо команди Путіна сил, щоб утриматися при владі. На боці опонентів глави Кремля силові та фінансові можливості, але за межами Росії у них немає і 1/10 контактів та підтримки, які є у їхніх супротивників.

Аналітики вважають, що наступний тиждень може стати вирішальним не лише для війни в Україні та вищеперелічених персонажів, але й для самої Росії та її місця у світі .