У Кремлі почалась істерика! “Кинули, ну просто обдурили”. Путін боїться, що Україна піде на силове повернення Криму після вступу в НАТО

Президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що вступ України до НАТО створить військові загрози для анексованого Криму. Він також додав, що Альянс “кинув” Росію, обіцяючи не розширюватися на схід.

Відповідну заяву він зробив у вівторок, 1 лютого, під час спільної пресконференції з угорським прем’єр-міністром Віктором Орбаном передає УНІАН.

Зокрема, Путін зазначив, що Росії начебто обіцяли не просувати НАТО на схід “ні на дюйм”, але зробили інакше.

“Сьогодні ми бачимо, де знаходиться НАТО: Польща, Румунія, країни Прибалтики. Сказали одне, зробили інше. Як у нас говорячи в народі, “кинули”, ну просто обдурили”, – заявив Путін.

Крім того, російський лідер розкритикував НАТО за політику “відкритих дверей”. За його словами, цей принцип ніде не записано.

Водночас Путін пояснив, чому Москва остерігається вступу України до НАТО. “Уявіть, що напхана зброєю, вона (Україна – УНІАН) почне операцію в Криму — нам що, воювати з блоком НАТО?” – заявив Путін.

Також президент РФ заявив, що хоче уникнути негативного розвитку подій навколо України, але пригрозив, що “створюючи загрози для Росії”, Україна створює їх і для себе.