“У мене кров йшла з вух і очей. Мав нещастя подивитися початок сезону “Холостячка” зі Златою Огнєвіч. Я ледь не риґанув”, – ветеран АТО

Мав нещастя подивитися початок сезону “Холостячка” зі Zlata Ognevich. У мене кров йшла з вух і очей. Що я побачив:

– цілий підрозділ хлопаків різного віку, різних професій і всі один перед одним викабенюються, як півні на подвір’ї. Міряються тим, хто скільки заробляє, які шмотки купує, який подарунок Златі принесли. Понти-понти-понти))

– практично всі російськомовні (або просто стидаються спілкуватися українською). Лише троє кандидатів спілкуються українською. Відмітив також, що Злата українською щебече, наче пташечка. Російська говірка їй личить так саме, як мені косоворотка до синьо-жовтих шортів))

– під час церемонії троянд кілька учасників почали себе настільки неадекватно поводити, що я ледь не риґанув. Таке враження, що їх виховували у закладах для експансивних дівчаток і вони вперше попали у чоловічий колектив) Там реально не вистачало мінімум сержанта ЗСУ, щоб привести цей зброд мамкиних альфа-самців до адекватного стану.

Навряд чи ще побачу те інфантильне шоу, але я розумію добру частину моїх підписниць, які не можуть зараз влаштувати своє особисте життя через ось таку якість чоловіків.

Він може стригти бабло пачками, але бути маминою бубочкою чи домашнім тираном. Він може бути сильним, мужнім і розумним, але його щось стримує від того, щоб стригти капусту з “лохів”, які готові самі платити за повітря.

І знайти золоту середину, дівчата, тут дуже важко…

Тримайтеся)

На фото той, хто не бере участі у таких інфантильних шоу, але гідний більшої поваги і народної любові))

Олександр Гром

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.