У війну може втрутитись Китай! Генерал армії США приголомшив заявою і повідомив, як Україна може уникнути тривалого протистояння з рф

Якщо війна Росії проти України переросте у довготривалу фазу, то це призведе до подальшого кровопролиття та ескалації. Зокрема, у війну може втрутитись Китай. Запобігти цьому можна, надавши Україні сучасне озброєння.

Про це заявив верховний головнокомандувач Об’єднаних Збройних сил НАТО в Європі у 1997-2000 роках, генерал армії США Веслі Кларк під час спеціальної військової панелі Київського безпекового форуму, повідомляє Obozrevatel. Він також розповів, як можна запобігти такому сценарію.

“Україна повинна мати бойову спроможність відкинути російські війська на Донбасі, розрізати поступово їхні сили в Херсоні та в Херсонській області, закрити їм доступ до Криму і рухатись у двох напрямках: на сході й на півдні, розрізаючи російські війська”, – сказав генерал.

Під бойовою спроможністю генерал Кларк має на увазі сучасну зброю та військову техніку, зокрема американські винищувачі F-16.

“Крім того, треба отримати мобільні засоби захисту, після чого закрити ці, якщо хочете, котли чи оточення у двох місцях. А для цього потрібні і танки, і РСЗВ, і гелікоптери, і літаки, такі як Су, як F-16, тощо. Також для цього необхідні належні логістичні спроможності та відповідні дані розвідки”, – додав Веслі Кларк.

Також він озвучив думку, що Україна має використати це вікно можливостей і перейти на стандарти НАТО.

“Якщо Україна збереже високі моральні стандарти, належний дух і мотивацію, а також отримає належне обладнання, озброєння і техніку, зокрема й МіГ-35, інші види гелікоптерів і літаків від дружніх країн, то ми зможемо уникнути сценарію тривалої війни”, – наголосив американський генерал.