Усика нокаутували у спарингу: екстренер Кличка розповів цікаву історію

Колишній тренер знаменитого українського боксера-супертяжа Володимира Кличка, Сергій Городничев, розповів цікаву історію, як нинішній чемпіон світу за трьома версіями Олександр Усик побував у нокауті. Сталося це на тренуванні кримчанина у спарингу проти грузина Яго Кіладзе – підопічного Городничева.

Дивовижне зізнання фахівець боксу зробив на своєму YouTube-каналі передає Обозреватель.

“Коли Кіладзе тренувався під моїм керівництвом, він у спарингу посадив Усика на дупу – у другому раунді ударом по селезінці. Причому, так добре посадив, що спаринг скасували. Тренер Усика Алі Башир схопився: “Ви нижче пояса вдарили!” Відео записувала дівчина, я йому так показав, що він сів”, – розповів Городничев, який часто працював у тренувальних таборах Кличка-молодшого.

“Наступний спаринг був чисто як бій. Обидва були красені. У першому спарингу Кіладзе нокаутував Усика по селезінці, а другий вийшов рівним. Десять раундів – можна сказати, що була нічия. Усі стояли з величезними очима. Алі Башир не знав, що йому робити й що казати Усику”, – похвалився Сергій.

Нагадаємо, Джеймс Алі Башир працював з Олександром Усиком у 2013-2017 роках, коли українець виступав і ставав чемпіоном світу у важкій вазі (до 90,7 кг).

До речі, в наступному виході на ринг Кіладзе битиметься з перспективним українським суперважковаговиком: непереможний “спадкоємець” Кличка Віктор Вихрист отримав суперника на новорічний бій.