В Криму оголошено надзвичайну ситуацію: Обвалився міст, почався потоп. Це знак для путіна!

У тимчасово окупованому Криму так звана влада оголосила в Сімферополі режим надзвичайної ситуації. Таке рішення було ухвалено через сильні зливи.

Примітно, що внаслідок негоди в Сімферополі впав міст. Про це повідомив голова окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов, передає Obozrevatel.

“Відповідно до протокольного рішення Комісії щодо запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та забезпечення пожежної безпеки Республіки Крим ухвалено рішення про віднесення ситуації, що склалася на території Сімферополя та Сімферопольського району внаслідок рясного випадання опадів під час проходження комплексу небезпечних метеоявлень, до надзвичайної ситуації міжмуніципального характеру”, – написав він.

Російське пропагандистське видання “РІА – Новини. Крим” з посиланням на главу окупаційної адміністрації Сімферополя Михайла Афанасьєва повідомило, що на вулиці Толстого обвалилися дві смуги автомобільного мосту.

За його словами, “інші дві смуги теж не вселяють довіри”, тому рух через міст перекрито від заправки “Атан” до вулиці Олександра Невського. Постраждалих у зв’язку із цією подією немає.

Найгірша зараз ситуація в Сімферопольському районі, де затопило п’ять селищ – Піонерське, Лозове, Добре, Андрусове та Українка. Вийти з будинків зараз можна тільки вплав – дороги перетворилися на річки.