В мережі з’явилося відео останніх хвилин життя нардепа Антона Полякова

У мережі опублікували відео з ресторану, де померлий нардеп Антон Поляков провів свій останні вечір. Нардеп помер у ніч проти 8 жовтня внаслідок гострої коронарної недостатності, як стверджують у результатах розтину.

В інтернет злили кадри того, як знепритомнілого нардепа намагаються врятувати патрульні і швидка. Спершу йому зробили непрямий масаж серця, а згодом – застосували дефібрилятор.

Починається відео із кадрів прихованої камери ресторану, повідомляє 24 канал. За столиком, з-за якого встав Антон Поляков, сиділи ще двоє чоловіків. Щоправда, на відео не видно їхніх облич.

У цьому закладі, як розповідав раніше начальник поліції Києва Іван Вигівський, Антон Поляков сидів із помічником нардепки Анни Скороход Русланом Джамбулатовим.

Наступна частина відео складається з кадрів із боді-камер поліцейських. Видно, як вони витягли чоловіка на асфальт та намагаються врятувати йому життя. Згодом приїжджає швидка допомога, яка намагається реанімувати Полякова дефібрилятором.

Народний депутат Антон Поляков помер у ніч проти 8 жовтня в Києві в авто таксі. Його тіло знайшли на задньому сидінні у таксі без ознак життя. Згодом у МВС підтвердили, що у крові Полякова були алкоголь і метадон.

За даними слідства, напередодні нардеп посварився зі своєю співмешканкою Анною Скороход. Він начебто не хотів до неї їхати і катався містом разом із Русланом Джамбулатовим. Згодом з’ясувалося, що в авто була ще й третя людина, але її імені наразі не розкривають.

Поховали політика 11 жовтня у рідному Чернігові. Наразі слідство очікує результатів низки експертиз. Зокрема, правоохоронці мають з’ясувати, як у крові Полякова опинився метадон.