В центрі Івано-Франківська вуличні музиканти почали голосно співати російські пісні. Те, що трапилось далі – шокує

У центрі Івано-Франківська перехожий побив вуличного музиканта за виконання пісні на російській мові. Конфлікт між перехожими і музикантами стався ще в неділю, 22 травня, однак набув розголосу він після публікації відео конфлікту і публічної реакції мера Руслана Марцінківа, який сказав, що нападнику треба знайти адвоката.

У прес-службі поліції Івано-Франківської області повідомили, що музиканти відмовилися писати заяву на нападника, передає Zaxid.net.

Судячи з опублікованого відео конфлікту спершу перехожий агресивно спілкувався із дівчиною, нецензурно вимагаючи не співати російською мовою. У відповідь дівчина казала, що «живе у вільній країні» та може вільно використовувати будь-яку мову. У їхню суперечку втручаються ще двоє хлопців-музикантів, після словесної перепалки чоловік вдарив одного з хлопців і той від удару впав на бруківку.

Як повідомили у прес-службі поліції Івано-Франківської області, інцидент стався на вихідних, про подію правоохоронцям повідомили медики, до яких звернувся потерпілий.

Виявилося, що постраждалий музикант є 37-річним мешканцем Івано-Франківська. «Повідомлення від медиків надійшло в обід у неділю, 22 травня.

Чоловік при спілкуванні з правоохоронцями сказав, що претензій до нападників не має, заяву писати відмовився. Матеріали перебувають на розгляді у дільничного», – зазначили у прес-службі поліції.