Вдарять люті морози: українців попередили про зимову аномалію і назвали дати

В Україні морозів і снігу варто чекати тільки наприкінці листопада. Разом з тим перша декада листопада буде досить теплою, з температурою +9 +14 градусів.

За даними ресурсу WorldWeather, у другій декаді листопада градусники покажуть більш скромні +5 +7 градусів, передає Главред.

В кінці місяця температура буде знижуватися вночі до мінусів, а вдень підвищуватися до +2 +5 градусів. Сніг вірогідний, згідно з попереднім прогнозом, тільки в останні дні листопада.

У свою чергу завідувач відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова прогнозує, що температура повітря почне знижуватися з середини листопада.

Середньодобова денна температура на рівні +5 градусів буде стабільна з кінця листопада і до початку грудня. Будуть дні, коли стовпчики термометрів опустяться до -10 градусів.

Прогноз погоди на зиму і Новий рік

Синоптик підкреслила, що зима буде затяжна, температурний режим нестійкий.

У новорічний період очікується різке зниження температури. В окремі дні може бути до -15 градусів. Перехід з грудня по січень, у святкові дні, будуть гойдалки – від морозу до тепла.

Наступне значне похолодання слід очікувати в лютому. Місяць буде холодним, але тепліше, ніж минулої зими, додала Мартазінова.