“Він вираховував час”: найважчий постраждалий на “Південмаші” розповів свою версію подій тієї страшної ночі

Один із постраждалих під час стрілянини на “Південмаші” Ігор Семенченко розповів свою версію подій тієї страшної ночі. Вижити пораненим, за його словами, вдалося завдяки солдату на ім’я Женя, якому вдалося втекти від розправи нацгвардійця Артемія Рябчука.

Як повідомляє ТСН.ua, хлопець наголосив, що ні “дідівщини”, ні булінгу, про які всі говорять, у частині 3021 Національної гвардії не було, він добре спілкувався із загиблими. За його словами, у тому, що відбулося, винен лише солдат Рябчук.

“Він убив Левковського, Черника – вони були чудовими хлопцями, з якими ми спілкувалися. Жодного булінгу чи “дідівщини”, про які говорять, не було, це все – нісенітниці”, – заявив Семенченко.

Також постраждалий припустив можливість диверсії, оскільки солдат надто вправно та холоднокровно поводився зі зброєю. “Людина, яка прослужила 2 місяці, так поводитися не може. Він вираховував час”, – упевнений нацгвардієць.

За його словами, вижити постраждалим вдалося завдяки хлопцеві, який втік. На ту мить він прийшов із нічної перевірки постів і був у “сушилці” поруч.

“І коли він почув, що Рябчук стріляє, він відчинив двері – і йому вдалося вибігти, я думаю, завдяки йому ми залишилися живими”, – зазначив Семенченко.

Також він додав, що в деталях пам’ятає ту страшну ніч. Солдат розповів, що крізь сон почув постріли і як кухар впустив посуд, після чого прибіг розповісти про стрілянину.

“Буквально секунда, і він (Рябчук. – Ред.) стоїть у дверях і стріляє в мене”, – додав Семенченко. Після цього, за його словами, солдат пішов стріляти всіх по черзі, хто лежав у ліжках поруч.