“Вони пі**ять! Як завжди”: Арестович коротко і лаконічно відповів на запитання про те, чи захопили окупанти всю Луганську область до адмінкордонів

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович заявив, що захоплення Лисичанська Луганської області стане останнім «успіхом» для російської армії.

Він нагадав, що російські окупанти намагалися захопити Лисичанськ і Сєвєродонецьк понад 90 днів, передає НВ.

«Наступ у Луганській області – це останній успіх російської армії в Україні. Мається на увазі великий успіх. Село якесь можуть взяти. Я просто знаю, що твориться у військах Росії.

Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне — це міста середньої величини. Вони їх брали 90 діб із великою кількістю військових, втратили велику кількість людей.

Ми з Лисичанська просто відступили. У Сєвєродонецьку вони ще півтори доби воювали з порожнім містом, у Лисичанську теж було дві доби. Де вони візьмуть оперативні резерви для того, що взяти ще одне місто? Хочуть взяти Слов’янськ та Краматорськ?» — заявив Арестович.

На запитання Фейгіна, а де ж ті кордони Луганської області проходять? Як вони заявляють, що взяли область? Арестович відповів лаконічно: “Вони пі*дять, як завжди”.